DOBRA KAWA to dla nas podstawa!

Rzemieślnicza palarnia kawy naturalnej w Krakowie poleca

Nasza oferta jest DOBRA, bo kierujemy ją do każdego miłośnika kawy – zarówno klienta indywidualnego, małych przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Słowem – jeżeli tu jesteś, na pewno mamy propozycję właśnie dla Ciebie.

Produkujemy świetną kawę certyfikowaną dla baristów i dla smakoszy, dla których aromat kawy świeżo palonej to najlepszy możliwy zapach niezależnie od pory dnia. Zapraszamy do sklepu internetowego i zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Kawa wysokiej jakości na wyciągnięcie… filiżanki – zaufaj DOBREJ palarni kawy

Zajmujemy się kontraktowym wypalaniem naturalnej kawy ziarnistej. Dajemy możliwość własnego brandingu na etykiecie, a także prowadzimy szeroki zakres sprzedaży z możliwością dopasowania indywidualnej oferty. Nie zastanawiaj się długo, bo DOBRE pomysły wietrzeją tak samo szybko, jak DOBRA kawa. Zadzwoń do kogoś z naszej ekipy i pozwól rozwiać wszelkie swoje wątpliwości!

DOBRA Palarnia Kawy – bo DOBRY smak ma znaczenie

Od zawsze naszym marzeniem było tworzenie czegoś, co będzie dawać innym radość. Wieloletnie doświadczenie w pracy po drugiej stronie baru przekonało nas do tego, by tworzyć kawę. Nie jakąkolwiek kawę, tylko taką, która będzie DOBRA i da ludziom radość.

Kawa towarzyszy nam w wielu różnych momentach życia. Nie boimy się powiedzieć, że tworzy wspomnienia. Zależy nam, by były one jak najlepsze.

Jesteśmy palarnią kawy speciality oraz fine. Surowiec ściągamy z pewnych źródeł w formule direct trade, dzięki współpracy z takimi firmami jak Colaborative Coffee Source czy 32cup. Wypalamy kawy pod indywidualne zamówienie. Poza stałą ofertą chętnie personalizujemy produkt zgodnie z życzeniem klienta.

Odwiedź wyjątkową palarnię kawy naturalnej – bo DOBRZE jest poznawać ludzi

Chcesz nas poznać? Masz ochotę spróbować naszych kaw? Ciekawi Cię jak pracujemy? Przyjedź do naszej palarni kawy w Krakowie lub zaproś nas do siebie. Zorganizujemy na miejscu cupping naszych kaw dla Ciebie i Twoich gości. Pisz na kontakt@dobrapalarniakawy.pl.

Planujesz otwarcie kawiarni, jednak jest to dla Ciebie duży stres. Nie wiesz jaki sprzęt wybrać, ile potrzebujesz miejsca, jak zorganizować bar i z jakim budżetem to się wiąże? Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kawiarni i organizacji barów. Zapraszamy na konsultacje. Odwiedź nas lub jedną z naszych kawiarni, a chętnie opowiemy Ci więcej.

Dlaczego DOBRA jest dobra?

Bo pracują w niej dobrzy ludzie.

Bo ma doświadczenie zdobyte we własnych lokalach.

Bo dba o klienta.

Bo potrafi zrozumieć potrzeby.

Bo dba o środowisko.

Bo chce, by produkt był najlepszy.

Bo ciągle się rozwija.

Bo lubi ludzi.

Bo chętnie pomaga.

Bo daje radość.

Bo ma produkty najwyższej jakości.

Bo buduje relacje.

Bo jest dla Ciebie.

And yes, we do speak English!
odpiszemy w ciągu 24h

Napisz do nas